Novinky

Text ...

Logo RDA

Čo nové sa udialo v RDA Agency?

Čo nové sa udialo v RDA?

Od začiatku tohto roka sa toho u nás udialo veľmi veľa, a ešte toho oveľa viac pre Vás pripravujeme ;)

Penzión RDA

Jednou z noviniek ktorú sme pre Vás pripravili, je náš úplne nový penzión priamo u nás v budove. Penzión je určený pre našich kurzantov počas viac dňových kurzov, ale taktiež aj pre širokú verejnosť.
Penzión má kapacitu približne pre 22 ľudí, a disponuje novými dvojlôžkovými izbami, ale taktiež aj luxusnými apartmánmi pre tých náročnejších:) Samozrejme je možné si zakúpiť aj raňajky, ktoré si vždy naši zákazníci moc pochvaľujú ;)
Ako sa u nás ubytovať? Je to jednoduchšie ako si myslíte, pri registrácií na kurz, stačí iba odklinúť že by ste sa radi u nás ubytovali, alebo poprípade stačí zavolať na tel. číslo +421 917 718 467 alebo napísať na email ubytovanie@rda.sk :)

  

 

RDA Shop

Pravdepodobne už všetci dávno viete, že sme otvorili našu vlastnú kamennú predajňu s názvom RDA Shop, a vy ktorí neviete, tak čítajte ďalej! 
RDA Shop je predajňa určená pre poľovníkov, ale aj pre taktických strelcov. Nájdete u náš široký sortiment produktov, od rôznych zbraní až po oblečenie. Stačí prísť a už si iba vybrať:)
Ale pre tých "fajnovejších" máme určite príjemnú správu, nemusia nikam chodiť, pretože máme aj svoj eshop www.rdashop.sk , takže v pohodlí si môžete pozrieť všetky produkty.
V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na našich zamestnancov, ktorí Vám určite radi pomôžu s čímkoľvek. Tel. kontakt +421 910 129 846

Školiaca miestnosť

Otvorili sme školiacu miestnosť ktorá je vhodná na prednášky, semináre, tlačové konferencie, školenia, zasadania, prezentácie, workshopy a iné príležitosti.
Kapacita je 24 osôb pri školskom sedení, priestor miesnosti je klimatizovaný a odhlučnený, takže Vás nič nebude rušiť.
K dispozícií Vám bude data projektor, flip chart s fixami, a wi-fi pripojenie. Taktiež je tu aj možnosť občerstvenia podľa dohody (obedy, coffee breaky).
Cena prenájmu na 1hod. - 50€
                               4hod - 150€
                               8hod - 280€
Ak by ste mali záujem o prenájom našej školiacej miestnosti, stačí zavolať na tel. číslo 0917 718 467 a určite sa dohodneme na Vašom termíne  ;) 

 


 

 

 

RDA Shop