Prenájom strelníc a vybavenia

RDAcademy je v oblasti zázemia výcviku obrannej a taktickej streľby najväčšia komerčná organizácia na Slovensku. Vlastníme rokmi systematicky vytvárané zázemie, ktoré je plne k dispozícii našim klientom. Radi splníme všetky vaše požiadavky.

Máte záujem o prenájom našich strelníc alebo vybavenia?
Kontaktujte nás na +421 917 718 467 alebo kurzy@rda.sk
Logo RDA

Výcvikový priestor DRAPLIAK

V priestore je viacero strelníc vrátane kompletného zázemia. Je využívaný na organizovanie streleckého výcviku bezpečnostných agentúr, ako aj širokého spektra štátnych a súkromných organizácií (možnosť streľby do cal . 50) , výcvik a streľbu jednotlivcov, skupín do vzdialenosti 500m.

Viac informácií o strelnici

Strelnica KAMEŇOLOM Čachtice

Strelnica je využívaná predovšetkým na prenájom pre športové kluby a organizácie zamerané na strelecký výcvik, športové podujatia a relaxačnú streľbu (pištoľ, puška, brokovnica). Slúži aj na usporiadavanie medzinárodných streleckých súťaží. Strelnica je k dispozícii aj pre širokú verejnosť.

Viac informácií o strelnici Online rezervácia strelnice

Technické prostriedky, výzbroj a výstroj

Všetky pomôcky a potreby pre vykonávanie streleckého športu a výcviku. Množstvo druhov a typov zbraní s príslušenstvom, vozidlá určené na prepravu osôb aj strelecký výcvik, výstrojné súčiastky – nosiče plátov, vesty, prilby, ochranu sluchu a zraku a veľa ďalšieho.

Viac informácií o vybavení

RDA Shop