Instagram Youtube
Brands of the world Pinterest
Sk En
Nachádzate sa: Home > Teambuilding


Teambuilding

Chcete zažiť nezabudnuteľný pocit plný adrenalínu na strelnici v Malých Karpatoch pod dozorom profesionálov?

Pripravujeme podujatia, ktoré sú nezabudnuteľné nielen pre Vás ale aj pre Vašich hostí. Všetky organizované akcie sú zamerané na socializáciu kolektívu a kvalitný zážitok, z ktorého si účastníci odnesú aj nové skúsenosti a zručnosti. Samozrejmosťou je kladenie dôrazu na bezpečnosť.

Jadrom silnej spoločnosti je silný duch. Teambuildingové aktivity predstavujú skvelý manažérsky nástroj k profilovaniu pracovných kolektívov a rozvíjajú interpersonálne kooperačné zručnosti, ktoré z Vašich zamestnancov vytvárajú funkčný, synergicky a efektívne fungujúci tím.

Možnosti organizácie podujatí RDAcademy

FIREMNÉ EVENTY


Potrebujete vybudovať goodwill? Buďte spoločnosťou s pridanou hodnotou! Ak ste renomovaná značka, alebo sa ňou chcete stať, dovoľte nám ukázať, ako presvedčiť Vašich obchodných partnerov, že sa od ostatnej konkurencie odlišujete, prípadne ich odmeňte za kvalitnú spoluprácu.

SALES PROMOTION


Potrebujete zviditeľniť produkt a získať nových obchodných partnerov? Sales promotions Vám môžu pomôcť presadiť sa na trhu. Ideálny spôsob ako sa prezentovať pre spoločnosti ponúkajúce strelecké, poľovnícke a ostatné outdoorové vybavenie.

Pre upresnenie informácii a vypracovanie ponúk na konkrétne termíny kontaktujte manager@rda.sk, tel.: +421 917 718 467

Pozrite sa, aké kurzy pre Vás organizujeme.

RDA Klub RDA Shop